Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.05.2020 09:07
FIFA 20 Lewandowski
821V

FIFA 20 Ultimate Team. Zespół mistrzów Bundesligi z Robertem Lewandowskim na czele w reklamie

Robert Lewandowski doczekał się najwyższej możliwej oceny w ramach Ultimate Team w FIFA 20. Temat doczekał się właśnie osobnej reklamy.

Zawodnicy z Bundesligi doczekali się wydania serii kart z serii Ultimate Team. Tak jak wspominaliśmy ostatnio, wśród gwiazd najnowszego wydania Bundesliga Team of the Season So Far ("Dotychczasowej Najlepszej Drużyny Sezonu Bundesligi) znajdziemy Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik doczekał się najwyższej wyceny swoich zdolności na karcie - na poziomie 99 punktów.

Zaraz za Lewandowskim uplasował się Werner z 97 punktami, a później Sancho, Kimmich oraz Hummels (cała trójka otrzymała 96 punktów).

Warto zauważyć, że sami gracze pod filmikiem na YouTube nie są zachwyceni z reklamowania FIFA 20 Ultimate Team, zarzucając wydawcy "hazardowe mikrotransakcje". Cóż, nie da się ukryć, że właśnie na motywie mikropłatności bazuje zabawa w Ultimate Team. Wobec EA wytoczone zostałojuż kilka procesów sądowych, w których oskarżyciele twierdzą, że firma stosuje w Ultimate Team mechanizmy kojarzące się z hazardem.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20