Iza Łęcka Iza Łęcka 13.05.2020 08:00
Apex Loba 5. sezon
477V

Apex Legends i początek 5. sezonu. Sprawdźcie przygotowane nowości

Loba w wielkim stylu zawitała już na arenach Battle Royale, jednak pojawienie się nowej bohaterki to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez Respawn Entertainment dla Apex Legends. Twórcy udostępnili nową Przepustkę Bojową i nie szczędzą również kolejnych szczegółów dotyczących gry.

5. sezon w Apex Legends ruszył z kopyta! Wczoraj Respawn Entertainment opublikowało najświeższy materiał prezentujący nowości zaproponowane w ramach rozgrywki Battle Royale. Po zwiastunie bohaterki oraz przywitaniu jej na arenie, nadszedł czas na udostępnienie informacji o Przepustce Bojowej, która oferuje ponad setkę nowych elementów.

Gracze w piątym sezonie rozgrywek mogą sprawdzić nowy tryb zadań, dzięki któremu na polu walki wylądowały skrzynie ze skarbami. Ponieważ pojawienie się Loby w produkcji nie mogło obyć się bez echa, lokalizacje początkowe nieco zostały zmodyfikowane i odświeżone – a to podkręci i zmieni sposób przygotowywania się graczy do zmagań. Ligi rankingowe również zostały połączone.

Nowości w 5. sezonie Apex Legends

  • Nowa Legenda: Jej potężna umiejętność teleportacji pozwala Lobie skakać na przeciwników, podczas gdy umiejętność pasywna znacznie ułatwia jej znajdowanie łupów. Ostateczna umiejętność Loby, Czarny Rynek, otwiera dla jej kolegów z drużyny one-stop-shop, punkt kompleksowej obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą zebrać najlepsze łupy w okolicy.
  • Zadania - zupełnie nowy tryb w Apex Legends, w którym gracze szukający bogactwa, chwały i dodatkowych skrawków historii mogą zapolować na skarby i wziąć udział w serii zadań PvE przez całe 9 tygodni Sezonu 5!
  • Zmiany na mapie: Przybycie Loby do Królewskiego Kanionu w celu przeprowadzenia obławy na Revenanta i doprowadzenie do jego długo opóźnianej śmierci wywołało ogromne zmiany na Arenie.  Porządnie wstrząsnęło wszystkimi ukochanymi lokalizacjami początkowymi graczy, w tym także Miastem Czaszek, co może zmienić sposób, w jaki zawodnicy będą przygotowywać się do swoich następnych działań - czy to ataku, czy obrony.
  • Przepustka Bitewna: nowa Przepustka Bitewna z ponad setką ekskluzywnych przedmiotów takich jak skórki, dodatkowa zawartość Przepustkowa, Pakiety Apex i wiele innych!
  • Ligi rankingowe Serii 4: Ligi rankingowe Serii 4 wprowadzają "ponowne połączenie". Jeśli gracze zostaną rozłączeni z powodu tymczasowych problemów z połączeniem Internetowym, krótką awarią prądu lub wyrzuceniem z gry, mogą teraz zrestartować sesję i dołączyć do niej z powrotem.

Źródło: Informacja prasowa: Electronic Arts

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment