Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 19:55
PS4 nowe gry PSN
1766V

Aktualizacja PSN. Sony szykuje graczy na nowe tytuły z PS4

Sony opublikowało listę nowości zmierzających w tym tygodniu na PlayStation 4, ale zestawienie nie jest specjalnie rozbudowane. To jeden z mniej ekscytujących dni w roku, podczas których nie zagramy w tonę produkcji AAA. Sprawdźcie nowe tytuły z PS4.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak ciekawych zapowiedzi. Sony pokazało animację PlayStation Studios, potwierdziło nowy State of Play, ale już lista świeżych produkcji zmierzających na PS4 jest bardzo... Wakacyjna. Do „ogórków” pozostało jeszcze sporo czasu, ale muszę przyznać, że przedstawione tytuły nie są tym razem specjalnie zachęcające.

Nawet nieźle prezentuje się Huntdown, ale zdaję sobie sprawę, że będzie to przyjemność głównie dla fanów klasycznych shooterów 2D nawiązujących do serii Metal Slug. Na plus na pewno trzeba zaliczyć umiejscowienie wydarzeń, jednak w całym tygodniu nie możemy mówić o hitach AAA, które sprawią, że będziecie rzucać złotówkami w ekrany widząc zapowiedzi.

To dobry moment na odświeżenie The Last of Us i przygotowanie się na The Last of Us 2? Jak wiadomo w 2020 roku nie zabraknie mocnych tytułów AAA i pozycja Naughty Dog na pewno zalicza się do tego grona.

Nowe gry na PS4

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/12/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-30/

Tagi: aktualizacja nowe gry nowe gry ps4 playstation 4 ps4 Sony