Roger Żochowski Roger Żochowski 21.03.2012 11:38
Cenega daje radę: Sleeping Dogs po polsku!
915V

Cenega daje radę: Sleeping Dogs po polsku!

Ostatnie poczynania Cenegi w kwestii lokalizacji gier wypada tylko chwalić. Niedawno informowaliśmy Was o polskich wersjach kolejnych odsłon takich serii jak Hitman czy BioShock. Teraz okazuje się, że podobny los spotka Sleeping Dogs.

xxxxx

 

SLEEPING DOGS W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Gra z polskimi napisami na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360!

 

 

21.03.2012, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Sleeping Dogs została włączona do naszego planu wydawniczego. Tytuł ukaże się w drugiej połowie 2012 i dostępny będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich platformach - konsolach Playstation®3 i Xbox® 360 oraz komputerach osobistych.

 

 

Sleeping Dogs to gra tworzona przez United Front Games we współpracy z uznanym Square Enix London Studios. Gracz wciela się w niej w Wei Shena - policjanta pod przykryciem, mającego za zadanie rozpracowanie od środka jednej z najgroźniejszych organizacji przestępczych na świecie – Triady z Hongkongu. Zwiedzając gwarną i zatłoczoną wyspę Hongkong wraz z jej spowitymi światłami neonów uliczkami i rozległymi marketami ulicznymi, gracze poznają niewiarygodną historię o lojalności i zdradzie, podczas której Wei zacznie kwestionować motywy własnych działań i odczuje, że jest coraz mocniej wciągany w wir wydarzeń. Na tej wypełnionej akcją wyspie każdy zaułek, stragan, przystań czy wieżowiec mogą stanowić miejsce intensywnej strzelaniny, pełnego adrenaliny wyścigu ulicznego lub brutalnej walki wręcz. Dzięki jednemu z najbardziej intuicyjnych i przemyślanych systemów walki, Sleeping Dogs oferuje graczom możliwość wykonywania złożonych sekwencji ciosów i samodzielnego pokonywania setek wrogów. Gracze wykonają łamiące kości kopnięcia i kombinacje ciosów, brutalne kontry i wykorzystają przedmioty z otoczenia – piły tarczowe, budki telefoniczne, palniki, drzwi od lodówki i wiele innych – do efektownego wykańczania przeciwników.

 

 

Square Enix ujawniło również, że okładkę i kluczowe grafiki koncepcyjne gry Sleeping Dogs zaprojektował słynny twórca plakatów Tyler Stout. Prace Tylera, tworzone dla odbiorców tak różnych jak duet muzyczny Flight of the Conchords i kultowe kino Alamo Drafthouse w Teksasie, wyróżniają się charakterystycznym i bardzo oryginalnym stylem.

 

 

Aby uzyskać więcej informacji o Sleeping Dogs, wejdź na http://www.sleepingdogs.net i dołącz do profilu gry na www.facebook.com/SleepingDogsGame, by dostawać na bieżąco nowe informacje o grze.

 

Tagi: cenega polska sleeping dogs