Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.05.2020 16:34
Sword Art Online: Alicization Lycoris Goes Gold
384V

Sword Art Online: Alicization Lycoris bliskie ukończenia. Twórcy chwalą się nowym zwiastunem

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Bandai Namco zmuszone zostało opóźnić majową premierę Sword Art Online: Alicization Lycoris na lipiec. Dziś jednak wiemy już, że gra jest coraz bliżej ukończenia, a kolejnych obsuw nie będzie.

Jak już wspomniałem Kajetan pisał o opóźnieniu premiery nowego SAO na 10 lipca, dzięki czemu ekipa Aquria ma więcej czasu na dopieszczenie swojego dzieła i oddanie fanom Sword Art Online najlepszej możliwej gry.

Jak na standardy taśmowych gier Bandai Namco oczywiście. Japończycy oficjalnie potwierdzili już, że prace nad tytułem zbliżają się ku końcówce i już niebawem Kirito wraz z przyjaciółmi pokryją się tak zwanym złotem - czyli będą gotowi do premiery. Z tej okazji deweloperzy udostępnili kolejny zwiastun rozgrywki prezentujący system dialogowy oraz z nowymi postaciami.

Co ciekawe ostatnio podano do informacje także to, że wszystkie gry z cyklu Sword Art Online rozeszły się już w nakładzie aż 5,6 mln egzemplarzy na całym świecie, co jest naprawdę świetnym wynikiem biorąc pod uwagę jak wydawca podchodził swego czasu do tematu produkcji tych gier, a także ze względu na czasową ekskluzywność marki dla konsol PlayStation.

Być może dzięki Sword Art Online: Alicization Lycoris wynik dobije do 6, a może nawet i 7 mln kopii.

Tagi: Aquria bandai namco Sword Art Online: Alicization Lycoris