Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2020 17:23
Death Stranding. Kojima Productions komentuje pierwsze półrocze gry
1337V

Death Stranding. Kojima Productions komentuje pierwsze półrocze gry

Death Stranding jest na rynku już od pół roku. Jest to jedna z najbardziej specyficznych gier w ogóle, a zwłaszcza w ostatnich latach. Co twórcy mają do powiedzenia po takim czasie od premiery?

Odpowiadając na pytanie zadane na wstępie: niewiele, a przynajmniej jeśli chodzi o samą grę i jej sukcesy. Kojima Productions na swoim oficjalnym twitterze zostawiło podnoszący na duchu post w nawiązaniu do dzisiejszej sytuacji. Jego treść brzmi następująco:

Minęło 6 miesięcy od premiery Death Stranding. Świadomość, że ludzie na całym świecie cieszą się grą i dzielą się doświadczeniami jest dla nas największą radością. Świat wciąż boryka się z trudną sytuacją, ale jutro leży w naszych rękach. Żyjmy dzisiaj pełnią życia, abyśmy mogli połączyć się z jutrem.

Death Stranding ogólnie mówiąc przyjęło się dobrze, choć gra nie każdemu przypadła do gustu, dlatego opinie bywają skrajnie różne. Jak jest ze sprzedażą nie do końca wiadomo, ale w pierwszym tygodniu od premiery, gra była na topie jeśli chodzi o Japonię. W innych częściach świata najnowsze dzieło Kojimy nie wspięło się na szczyt. Do końca tegorocznego kwietnia grę sprawdziło ponad 3 miliony graczy.

Mieliście okazję ukończyć Death Stranding? Jak oceniacie tę produkcję?

 

Źródło: https://twitter.com/KojiPro2015/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment