Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2020 14:39
Those Who Remain pojawi się jednak w maju. Twórcy prezentują nowy zwiastun
469V

Those Who Remain pojawi się jednak w maju. Twórcy prezentują nowy zwiastun

Those Who Remain miało się pierwotnie pojawić w połowie maja, jednak pandemia pokrzyżowała plany niejednemu wydawcy. Jak się okazuje na premierę psychologicznego horroru nie będziemy musieli czekać do czerwca obecnego roku. Jednocześnie możemy rzucić okiem na nowy zwiastun pokazujący fragmenty rozgrywki.

Those Who Remain miało pierwotnie pojawić się 15 maja 2020 roku, ale światowa pandemia zmusiła wydawcę do przełożenie premiery na późny czerwiec - zarówno jeśli chodzi o wersje cyfrowe jak i pudełkowe. Sytuacja jednak trochę się zmieniła, bo jak się okazuje, wersja cyfrowa pojawi się nieco wcześniej. Poinformował o tym wydawca na swoim twitterowym koncie.

Na ten moment mowa o wersji cyfrowej, która ma pojawić się 28 maja na PC (poprzez Steam), PlayStation 4 i Xbox One. Fizyczne wydanie ma trafić do nas tego lata, ale na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie - wtedy też dostępna będzie wersja na Nintendo Switch. Twórcy przygotowali również nowy zwiastun, który przedstawia fragmenty rozgrywki.

 

Źródło: https://twitter.com/WiredP

Tagi: Camel 101 Those Who Remain Wired Productions