Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 21:30
Apex Legends Loba
638V

Apex Legends na świeżym zwiastunie. Twórcy pokazują nowości

Respawn Entertainment jeszcze przed rozpoczęciem weekendu opublikowało nowy zwiastun Apex Legends, który zapowiada nowości przygotowane na 5. sezon rozgrywek. Gracze sprawdzą między innymi „Sezonowe Zadania” i mogą liczyć na kolejne odświeżenie mapy.

Respawn Entertainment nie śpieszy się z prezentacją pełnej listy zmian w nowym sezonie Apex Legends. Otrzymaliśmy dzisiaj kolejny zwiastun, który na szczęście tym razem zdradza odrobinę więcej i gracze mogą w końcu sprawdzić nową legendę w akcji.

Loba ma charakteryzować się dużą mobilnością (sprawdźcie jej zwiastun) i dzięki swojej lasce może w każdym momencie uciec z miejsca akcji teleportując się w bezpieczne miejsce. Ten ruch w rękach wprawionych graczy na pewno będzie dużym atutem podczas dynamicznych starć.

Twórcy ponownie zmieniają mapę, dorzucają zupełnie nowy obszar, a nawet prezentują wspomniane „Sezonowe Zadania”. Na dobry początek będziemy zbierać skrzynki, by móc następnie zdobyć nagrody. W grze znajdzie się także nowy Battle Pass, który zawiera między innymi kolejne skórki dla bohaterów.

5. sezon rozgrywek w Apex Legends ruszy już 12 maja, więc szykujcie się na pobieranie nowej aktualizacji oraz kolejne ekscytujące pojedynki – akurat tych w grze Respawn Entertainment nie brakuje. Pamiętajcie, że gra ma trafić na nową generację, ale wciąż czekamy na konkretną zapowiedź kolejnej wersji popularnego Battle Royale. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: apex legends Electronic Arts Respawn Entertainment