Twórca God of War chwali Microsoft za pokaz nowych gier. Phil Spencer dziękuje i czeka na nowy tytuł Sony

News
1195V
Twórca God of War chwali Microsoft za pokaz nowych gier. Phil Spencer dziękuje i czeka na nowy tytuł Sony
Wojciech Gruszczyk | 07.05.2020, 20:51

Cory Barlog z wielką przyjemnością obserwował dzisiejszy Inside Xbox. Reżyser i scenarzysta najnowszej przygody Kratosa nie ukrywał zadowolenia z prezentacji produkcji. Na jego wiadomość odpowiedział szef marki Xbox.

Na Inside Xbox nie brakowało ciekawych produkcji przygotowanych dla nowej generacji. Pewnie część gier trafi także na PS5, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy pokazywali produkcje „ulepszone dla Xboksa Series X”. Wydarzenie oglądał Cory Barlog i nie ukrywał zadowolenia z prezentacji.

Twórca ostatniej przygody Kratosa pochwalił Phila Spencera i Team Xbox za pokaz, wyróżnił cztery produkcję (w tym polską perłę!) oraz wspomniał, że spędzi wiele godzin przy i Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Na wiadomość odpowiedział szef marki Xbox, który podkreślił, że jest dumny z zespołów, ponieważ praca w dzisiejszych czasach nie należy do najłatwiejszych. Następnie podkreślił, że nie może się doczekać, jaki tytuł przygotowuje jego zespół.  Według nieoficjalnych informacji, Barlog rozwija już nowy God of War, który trafi na PS5, ale niestety wciąż musimy czekać na ruch Sony.

Źródło: Twitter: XboxP

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych