Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2020 07:38
Xbox Series X Optimized
1365V

Xbox Series X Optimized na Inside Xbox. Microsoft szykuje „gry ulepszone” dla nowej generacji

Na dzisiejszym Inside Xbox nie zabraknie gier „ulepszonych dla Xboksa Series X”. Microsoft pokazał specjalne oznaczenie potwierdzające, że przygotowywane tytułu wykorzystają moc nowej generacji. Szykujmy się na wielkie ogłoszenia.

Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się Inside Xbox, podczas którego Microsoft pokaże gry third-party przygotowane na Xboksa Series X. Możemy mieć pewność, że deweloperzy z całego świata pracują już na nowej platformie, a mając wystarczająco dużo czasu i możliwości, ulepszyli swoje tytuły wykorzystując moc nowej generacji. Dzisiejsze wydarzenie jest pierwszą z trzech imprez w ramach Xbox 20/20.

Microsoft nakręcając jeszcze mocniej spiralę zainteresowania potwierdził, że w trakcie prezentacji zobaczymy gry „Xbox Series X Optimized” czyli „ulepszone dla Xboksa Series X”:

„Każda gra, którą zobaczycie na Inside Xbox, to produkcja ulepszona dla Xbox Series X. Spoiler, będziesz często widział ten znak.

Jesteście gotowi? My jesteśmy gotowi.”

Wszystkie produkcje wykorzystujące potencjał nowej generacji będą oznaczone specjalnie przygotowanym emblematem. Korporacja z Redmond kontynuuje udany dialog zapoczątkowany tuż po premierze Xboksa One X – w przypadku tej konsoli również wyszczególniane były produkcje, które korzystały z mocy sprzętu, zawierając ulepszenia poszczególnych elementów gier. 

Inside Xbox będziecie mogli śledzić na naszej stronie.

Xbox Series X Optimized

Źródło: facebook.com/xbox/

Tagi: Microsoft ulepszone dla xbox series x xbox series x Xbox Series X Optimized