Krzysztof Grabarczyk Krzysztof Grabarczyk 20.03.2012 18:49
IGN znowu niezadowolone
1252V

IGN znowu niezadowolone

Na przestrzeni ostatnich dni serwis IGN nie był zbyt łaskawy dla najnowszych produkcji. Silent Hill: Downpour oraz Ninja Gaiden 3 nie spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony recenzentów portalu. Teraz przyszła kolej na Resident Evil: Operation Raccoon City

xxxxx

 

Najnowsza odsłona kultowego uniwersum otrzymała notę 4/10. Patrząc z perspektywy czasu, jest to chyba najgorszy wynik od lat na tle reszty serii. W treści recenzji wielokrotnie padają zarzuty w kierunku trybu multi, skopanego AI, bardzo krótkiej kampanii i totalnie spłyconej historii. Osobiście jako fan tej serii nie traktuję recenzji IGN zbyt poważnie, mając na uwadzę dwie poprzednie gry, które zostały zjechane przez serwis. Mowa oczywiście o nowym SH oraz NG, które oprócz kiepskiej noty IGN całkiem nieźle sobie radzą w oczach reszty branżowych serwisów (choć trzeba przyznać, że RE: ORC zostało także ostro potraktowane np. przez Joystiq - ocena 2/5 i wymowny tytuł recenzji "Plan Ewakuacji").

 

Tym samym otwiera się nam pole do dyskusji na temat tego, czy warto sugerować się ocenami periodyków czy może jednak opiniami innych niezależnych graczy. Jakie jest Wasze podejście?

Tagi: ign resident evil: operation raccoon city