Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 18:55
Xbox Series X
1754V

Inside Xbox zaprezentuje szereg nowych gier. Phil Spencer pobudza graczy

Szef marki Xbox podgrzewa atmosferę przed jutrzejszym wydarzeniem. Na Inside Xbox nie zabraknie zupełnie nowych gier przygotowywanych dla Xboksa Series X. Fani marki Xbox mogą szykować się na kilka grubych zapowiedzi.

Już jutro odbędzie się pierwsza z trzech zapowiedzianych imprez, która przygotuje graczy na premierę Xboksa Series X. Fani marki Xbox mogą liczyć na duże gry przygotowane z myślą o konsoli nowej generacji.

Phil Spencer postanowił zapowiedzieć Inside Xbox i wspomniał o tytułach. Szef marki Xbox podkreślił, że podczas imprezy zobaczymy „nowe gry dla nowej generacji, od dużych i małych zespołów”.

Musicie jednak pamiętać, że to dopiero początek. Microsoft przez następne miesiące będzie systematycznie spotykał się z graczami, by przedstawić im nowe elementy Xboksa Series X i tym samym przygotować fanów marki Xbox na next-gena. Przed nami naprawdę świetny czas, podczas którego na pewno nie będziemy się nudzić.

Z tego miejsca zapraszam naszych czytelników na Inside Xbox. Jak zawsze przeczytacie u nas wszystkie informacje i zapoznacie się ze wszystkimi nowymi grami.

Źródło: Twitter: XboxP3

Tagi: Microsoft xbox xbox series x