Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2020 11:54
Valorant bohaterka z napisem
795V

Valorant trafi na PS4? Gracze odnaleźli sugestię portu na PlayStation 4

RioT Games rozbudowuje Valorant w wersji na komputery osobiste wrzucając na serwery kolejnych graczy, tymczasem w Sieci rozgorzały głosy o ujawnieniu nowej wersji. W kodzie gry pojawiają się odwołania do PlayStation 4.

Valorant cieszy się sporym zainteresowaniem na PC, jednak wydaje się niezwykle możliwe, że RioT Games posiada znacznie bardziej rozbudowane plany i zapewni shooter na kolejnych urządzeniach. Już jakiś czas temu Trevor Romleski, główny projektant tytułu, napomknął, że jego zespół jest „otwarty na odkrywanie nowych możliwości dla innych platform”, choć obecnie skupia się nie rozwijaniu gry na komputerach osobistych. Twórcy mogą jednak już teraz eksperymentować z wrzuceniem gry na PlayStation 4.

Gracze dotarli do bezpośredniej wzmianki o PS4 w kodzie produkcji i choć ta informacja nie stanowi jeszcze  jakiegokolwiek potwierdzenia, zaproponowanie strzelanki na konsolach wydaje się jak najbardziej sensowne.

valorant ps4

Już wcześniej informowaliśmy o możliwym przeniesieniu produkcji na urządzenia mobilne. Valorant na kolejnych platformach może odnieść ogromny sukces, choć najpewniej najbliższe tygodnie będą upływać deweloperom na pracach nad wersją przeznaczoną na PC – tytuł wciąż znajduje się w fazie testów. Musimy więc czekać na oficjalne zapowiedzi.

Warto dodać, że RioT Games potwierdziło już rozwijanie League of Legends na konsole.

Źródło: https://wccftech.com/valorant-ps4-game-files/

Tagi: ps4 Riot Games Valorant