Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.05.2020 20:51
AC Valhalla
2319V

Assassin's Creed Valhalla z romansami. Podano szczegóły

Dyrektor narracyjny gry Assassin's Creed Valhalla oznajmił, że w grze znajdziemy wątki romansowe. Nie będą one jednak zbytnio rozbudowane.

Wiemy już, że w Assassin’s Creed Valhalla będziemy mogli udostępniać naszych wojowników innym graczom czy także to, że podczas zabawy trafimy na kobiety, które nie będą dawały sobie w kaszkę dmuchać. Teraz dowiadujemy się, że w świecie przygotowano wiele NPC-ów, z którymi będziemy mogli nawiązać romans.

Darby McDevitt, dyrektor narracyjny przy Assassin's Creed Valhalla, zdradził, że bliższe relacje nawiążemy poprzez wybranie odpowiednich opcji dialogowych. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie kultowej serii, znajdą się postacie heteroseksualne oraz homoseksualne. Krótko mówiąc - do wyboru do koloru.

Niektóre romanse mają zostać powiązane z wątkami pobocznymi, tymi bardziej rozbudowanymi, nie ograniczającymi się wyłącznie do jednej misji. Podobnie było w Odysei, szczególnie na jednej z wysp, którą rządziła Kyra - nawiązanie z nią romansu niosło za sobą konsekwencje i niepotrzebne bójki.

Warto natomiast zaznaczyć, że długotrwałych związków, zmieniających przebieg fabuły czy życie głównego bohatera, nie będzie.

Źródło: Gamerant.com

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla ubisoft