Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 20:28
Ghost of Tsushima
1121V

Ghost of Tsushima z klimatycznym dodatkiem do specjalnych wydań. Twórcy pokazują dynamiczny motyw

Twórcy Ghost of Tsushima nadal nie są gotowi do większej prezentacji swojej oczekiwanej gry, ale małymi krokami zespół przygotowują graczy na premierę. Sucker Punch Productions właśnie zaprezentowało dynamiczny motyw, który będzie dołączony do specjalnych wersji produkcji.

Kampania marketingowa Ghost of Tsushimy powinna rozpocząć się w najbliższych tygodniach. Sony potwierdziło dzisiaj ważny szczegół dotyczący ostatnich przecieków, a nawet zaprezentowało krótkie podsumowanie informacji z nowej gry Sucker Punch Productions. To jeszcze nie czas na dłuższy gameplay, ale ten ma nadejść w niedalekiej przyszłości.

Deweloperzy jeszcze na koniec tygodnia postanowili przedstawić dynamiczny motyw, który trafi do graczy zamawiających specjalne wydania Ghost of Tsushimy. Jak widać autorzy stawiają na bardzo klimatyczną grafikę, która na pewno spodoba się graczom wyczekującym na tytuł. Trzeba przyznać, że całość została dobrze dopasowana do realiów.

Sucker Punch Productions potrafi dobrze budować hype na nadciągającą pozycję, która w obliczu problemów The Last of Us 2 może okazać się niezwykle ważnym produktem dla Sony.

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch