Iza Łęcka Iza Łęcka 30.04.2020 09:05
god of war kratos promocja
1427V

Gry na PS4, Xbox One, Switcha i PC w bardzo dobrych cenach. Mocne tytuły w promocji

Gracze mogą zainteresować się kolejną bardzo dobrą ofertą na gry w pudełkach. W ofercie znalazły się takie tytuły jak Astral Chain z Nintendo Switcha lub God of War z PlayStation 4 lub Beyond: Two Souls na PC. Promocja zainteresuje wielu czytelników PPE.

Na dobre rozpoczęcie majowego długiego weekendu,Media Markt ruszyło z promocją Majami Hajs, która może ucieszyć wielu graczy. W ofercie znalazły się gry na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC. 

Nadeszła kolejna dobra okazja do obniżek gier w pudełkach. Wśród promocyjnych tytułów na pewno warto zastanowić się nad zakupem  Astral Chain czy Dragon Quest Builders 2 na Nintendo Switch. Mówiąc o promocji gier na PlayStation 4 można wskazać God of War, który został wyceniony na 59,90 zł oraz Children of Morta w podobnej cenie.

Chętnych na nowe zakupy zachęcamy do zapoznania się z całą promocją. Sklepy od pewnego czasu systematycznie decydują się na nowe obniżki tytułów, które miałyby uprzyjemnić pozostanie w domu. Jeżeli jednak chcielibyście skorzystać z nowych gier bez wydawania gotówki – Ubisoft już jutro rusza z pakietem 3 darmowych tytułów, a posiadacze PS4 mogą jeszcze ściągnąć udostępnione za darmo gry.

Gry na PlayStation 4 w promocji:

Gry na Nintendo Switcha w promocji:

Gry na Xbox One w promocji:

Gry na PC w promocji:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocja-majami-hajs-w-media-markt-30-04-astral-chain-oraz-dragon-quest-builders-2-na-nintendo-switch-za-150-zl/

Tagi: gry w promocji promocja ps4 switch xbox