Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 18:01
Games with Gold
3596V

Games with Gold na maj. Microsoft ujawnił gry z oferty

Microsoft właśnie zaprezentował listę gier z Games with Gold na przyszły miesiąc. W maju klienci usługi pobiorą cztery produkcje i pierwsze tytuły będą dostępne pod koniec tygodnia. Poznajcie szczegóły nowych pozycji przygotowanych dla posiadaczy Xboksów One i Xboksów 360.

Games with Gold - maj 2020

 • V-Rally 4
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: 67% 
   
 • Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr
  - Rok premiery:  2018
  - Średnia ocen:  71%
   
 • Sensible World of Soccer
  - Rok premiery: 2007
  - Średnia ocen:  81%
   
 • Overlord II
  - Rok premiery: 2009
  - Średnia ocen: 75%

Microsoft właśnie ujawnił zestaw gier przygotowanych dla klientów Xbox Live Gold i trzeba przyznać, że zestawienie jest bardzo zróżnicowane. Znajdziemy tutaj wyścigi, kolejnego Warhammera, legendarny SWOS oraz niezły Overlord II.

Wciąż lista gier nie może równać się z propozycjami przygotowywanymi dla Xbox Game Pass, ale powiedzmy sobie szczerze – żadna usługa na tej generacji nie może mierzyć się z listami oraz niespodziankami oferowanymi w XGP.

Standardowo pierwsze gry pobierzecie już w piątek. Microsoft nadal nie zdecydował się na zaprezentowanie wszystkich tytułów jednego dnia, ale pewnie w tym elemencie nie możemy liczyć na większe zmiany. Mimo wszystko na pewno warto zapoznać się z przykładowo SWOS-em, na którym pewnie wychowało się wielu naszych czytelników.

Games with Gold maj 2020

Źródło: YouTube.com

Tagi: Games with Gold gwg Microsoft Xbox Xbox 360 Xbox One