Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 19:59
dmc 5 nero
1299V

Gry i sprzęt w nocnej promocji. Devil May Cry, Kingdom Hearts 3 i więcej w lepszych cenach

Nowy tydzień rozpoczynamy od kolejnej promocji, dzięki której część gracze może skusić się na między innymi Devil May Cry oraz Kingdom Hearts 3 w bardzo dobrych cenach. Gry Capcomu oraz Square Enix zostały docenione przez graczy i teraz wylądowały w nocnej ofercie.

Capcom ma naprawdę dobrą passę, ponieważ deweloperzy systematycznie wprowadzają na rynek bardzo mocne gry, a Devil May Cry jest jednym z tytułów, który odniósł sukces. Deweloperzy przypomnieli sobie o znanym IP i była to naprawdę dobra decyzja, ponieważ Dante powrócił w blasku – tutaj przeczytajcie moją recenzję.

Podobnie mogę wypowiedzieć się na temat Kingdom Hearts 3, ponieważ także i w tym wypadku czekaliśmy naprawdę długo na powrót marki, ale w tym wypadku Square Enix systematycznie rozwijało uniwersum za pomocą licznych spin-offów. Na szczęście deweloperzy w końcu postanowili przedstawić zakończenie historii, które również zostało dobrze przyjęte przez wielu graczy. Zachęcam również do moich wrażeń.

W nocnej promocji znajdziecie dwa wspomniane tytuły oraz kilka innych ciekawych produktów.

Gry i sprzęt w nocnej promocji (kod: NOCNA270420)

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-27-04-promocje-na-gry-konsole-i-sprzet-dla-graczy/

Tagi: Devil May Cry 5 Kingdom Hearts III Promocja