Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 14:12
PS5 DualSense
5610V

PS5 DualSense na świetnym materiale. Giuseppe Spinelli prezentuje zwiastun

Sony powinno w przeciągu kilku najbliższych tygodni zaprezentować w pełnej okazałości PS5. Firma przygotowuje się do pokazu, ale zanim otrzymamy oficjalne materiały przygotowane przez japońską korporację, możemy spojrzeć na projekt Giuseppe Spinelliego. Znany artysta koncepcyjny zaprezentował zwiastun kontrolera DualSense.

O DualSense w ubiegłym tygodniu wypowiedział się nawet główny projektant Dying Light 2, ale wciąż czekamy na pełną prezentację urządzenia wraz z pokazem konsoli PlayStation 5. Według plotek, Sony może pokazać sprzęty w maju, ale wciąż brakuje nam konkretów dotyczących tego tajemniczego wydarzenia.

Sony na pewno zadba o odpowiedni pokaz konsoli i kontrolera, ale teraz możemy spojrzeć na ciekawy projekt przygotowany przez Giuseppe Spinelliego. Włoski artysta współpracujący z redakcją Letsgodigital przygotował materiał wideo stworzony na podstawie zdjęć udostępnionych przez Sony. Japoński producent nadal nie pokazał „pleców” pada, więc nie wiemy, co tam dokładnie kryje się w tym istotnym miejscu, ale nawet teraz możemy spojrzeć na świetnie zaprezentowane detale.

Giuseppe Spinelli postanowił nawet zaszaleć kilkoma kolorami czy też pokazał jedną ze swoich koncepcji PS5, jednak w tym wypadku projektant nie może już korzystać ze zdjęć opublikowanych przez Sony.

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/playstation-5-dualsense/

Tagi: DualSense playstation 5 ps5