Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.04.2020 15:07
Nintendo Switch Manga
1193V

Nintendo Switch pozwoli teraz na czytanie mang. InkyPen poszerza swoją ofertę

Na Nintendo Switch próżno jest szukać Netfliksa, HBO GO, czy nawet Crunchyrolla, albowiem japońska korporacja pragnie utrzymać swój ekosystem we względnej czystości, bez zaśmiecania go tysiącem zbędnych aplikacji.

W swojej bardzo restrykcyjnej polityce Nintendo zrobiło jednak jeden wyjątek, którym jest ekskluzywna dla przenośnej konsoli Japończyków aplikacja Inky Pen.

Jej autorzy stworzyli wyjątkowy streamingowy serwis z komiksami, które możemy czytać na swoich "pstryczkach" kiedy tylko mamy ochotę, bez targania obszernych tomów ze sobą za każdym razem. Tak jak w przypadku innych tego typu platform, całość dostępna jest wyłącznie z abonamentem wynoszącym 8€ miesięcznie, czyli na nasze jakieś 36 złotych.

Do i tak już obszernej biblioteki komiksów opartych na grach, filmach, serialach, czy nawet większych hitach od niezależnych twórców, dołączają teraz mangi od amerykańskiego wydawnictwa Kodansha Comics! Dzięki temu w Inky Pen poczytamy sobie takie hity jak Atak tytanów, Sailor Moon, Fairy Tail, Parasite i całe mnóstwo innych. Niestety całość dostępna jest wyłącznie po angielsku, więc dla niektórych może to być pewną przeszkodą.

Źródło: DualShockers

Tagi: inky pen komiksy manga nintendo switch