Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 12:10
Moving Out na materiale
488V

Moving Out. Zwariowana gra o przeprowadzkach na długim materiale prezentującym rozgrywkę

Jeśli Overcooked zdążyło Wam się znudzić, to SMG Studio przygotowało projekt, który może zaspokoić Waszą ochotę na szalone gry kooperacyjne! 

Moving Out – Szalone przeprowadzki to pozycja, która zapowiedziana została już jakiś czas temu. Niezwykle pomysłowa rozgrywka oraz mechanika mają zagwarantować (a nawet przebić!) poziom satysfakcji, jaki mogliśmy odczuć podczas długich, wspólnych sesji w gry z serii Overcooked

Niezwykle komiczna gra skierowana jest głównie dla osób, które cenią sobie kanapową współpracę. Wcielając się w pracowników firmy odpowiedzialnej za przeprowadzki, będziemy zmuszeni poradzić sobie z mniej i bardziej absurdalnymi zadaniami stawianymi przez klientów. 

Projekt zadebiutuje już za 3 dni (28 kwietnia 2020), a w Internecie pojawił się niedawno długi, bo trwający ponad 18 minut, zwiastun. Pozwala on nam bliżej przyjrzeć się samej produkcji. Na materiale widzimy współdziałania czterech graczy, którzy walczą o uzyskanie jak najlepszego wyniku.

Nawet sam seans dostarcza masy śmiechu i satysfakcji! Koniecznie rzućcie okiem, jeśli jesteście zainteresowani tym projektem:

Źródło: YouTube

Tagi: Moving Out – Szalone przeprowadzki SMG Studio Team 17