Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 22:30
Dom grozy Miasto Aniołów
578V

Dom grozy: Miasto Aniołów na HBO GO. Platforma potwierdza premierę

HBO GO zaprasza widzów na oczekiwaną historię. Już dzisiaj klienci platformy mogą zobaczyć pierwszy odcinek „Miasta Aniołów”, czyli spin-offu popularnego „Domu grozy”. Fani pierwszej serii mogą przygotowywać się na mocną intrygę.

„Dom grozy: Miasto Aniołów” zadebiutuje na HBO GO już 27 kwietnia, ale zainteresowani już dzisiaj mogą przedpremierowo zapoznać się z pierwszym odcinkiem, który wylądował na serwerach. Widzowie powinni przygotować się na zupełnie nową historię, ponieważ autorzy przenieśli wydarzenia do Los Angeles pod koniec lat 30. XX wieku.

Twórcy postanowili tym razem zaakcentować napięcia społeczne oraz polityczne z 1938 roku, a sama historia rozpocznie się od makabrycznego morderstwa, które dosłownie wstrząśnie całym Los Angeles. Detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zmierzą się nie tylko z trudną sprawą, ale również wielką intrygą związaną z całym LA.

W serialu „Dom grozy: Miasto Aniołów” występują: Daniel Zovatto („Lady Bird”), nominowany do Złotych Globów i nagród Emmy Tony Nathan Lane (serial „Współczesna rodzina”), Natalie Dormer (serial HBO „Gra o tron”), Kerry Bishé (serial „Narcos”), Rory Kinnear (seriale HBO „Rok za rokiem”, „Katarzyna Wielka”), Adriana Barraza („Thor”), Michael Gladis (serial „Mad Men”), Jessica Garza (serial „Six”) i Johnathan Nieves. Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan („Aviator”, „Gladiator”), który miał przyjemność przygotować pierwszy „Dom grozy”.

HBO podkreśla, że premiera kolejnych epizodów odbędzie się w każdy poniedziałek (od 27 kwietnia), a tymczasem możecie sprawdzić oficjalny zwiastun serialu.

W przyszłości przeczytacie na naszym portalu recenzję „Dom grozy: Miasto Aniołów”, a teraz mogę zaprosić naszą społeczność na wrażenia z „Tyler Rake: Ocalenie” i „Rodzeństwo Willoughby”.

Źródło: Informacja prasowa: HBO

Tagi: Dom grozy Dom grozy: Miasto Aniołów hbo hbo go