Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 14:13
warface Deadly Serious Clowns
360V

DSC chce pomagać i zaprasza do wspólnej gry

Deadly Serious Clowns to grupa zrzeszająca fanów sieciowych gier i także oni postanowili pomóc w walce z pandemią. DSC organizuje zbiórki, kupuje sprzęt, a teraz zainteresowani organizują live-stream, na którym chcą za pomocą innych graczy pomóc medykom.

Deadly Serious Clowns od 2010 roku dzielnie walczy w różnych sieciowych tytułach, gracze biorą udział w turniejach lub po prostu dobrze się bawią, ale teraz postanowili wykorzystać swoją miłość do gier, by za pomocą innych sympatyków elektronicznej rozgrywki pomóc.

Już jutro o godzinie 6:00 rozpocznie się 18-godzinny live-stream, podczas którego przedstawiciele DSC będą grać i zachęcać graczy do wpłacania środków na pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do inicjatywy, grać z DSC w różne tytuły i po prostu dobrze się bawić. Gracze zachęcają również do kupowania gadżetów – cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc.

Jeśli nie macie większych planów na zbliżającą się sobotę, a macie ochotę dobrze się bawić, to wpadajcie na stronę DSC. Możecie liczyć na między innymi rozgrywkę w Warface, Predator: Hunting Grounds czy też Call of Duty: Warzone. Główną platformą podczas streamu będzie PS4.

Tagi: Deadly Serious Clowns dsc pandemia