Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 20:02
ps5 teaser
3377V

PS5 może zostać wkrótce zaprezentowane? Informator publikuje tajemniczy materiał

Od miesięcy czekamy na pokaz PS5, ale Sony wciąż nie prezentuje PlayStation nowej generacji. Firma musi jednak wykonać kolejny krok i bardzo możliwe, że już wkrótce zobaczymy PlayStation 5. Taki scenariusz sugeruje Tidux.

Od końcówki ubiegłego roku czekamy na pokaz PS5. Sony jednak dotychczas nie śpieszyło się z ujawnieniem konkretnych informacji dotyczących swojego next-gena. W zasadzie aktualnie poznaliśmy specyfikację oraz zobaczyliśmy kontroler DualSense.

Firma musi jednak wykonać kolejny krok i ten może nadejść już wkrótce. Według plotek, w maju odbędzie się pokaz PS5, a teraz Tidux opublikował tajemniczy teaser. Slogan „Feel The Power Of PlayStation” pojawił się już na walentynkowej reklamie PlayStation, która w zasadzie była jednym z najdziwniejszych materiałów opublikowanych przez korporację od wielu miesięcy. Może właśnie tymi słowami japoński producent będzie chciał promować konsolę?

W swoim czasie pojawiły się plotki, według których to właśnie w lutym miała rozpocząć się kampania promocyjna PS5 i „Feel The Power Of PlayStation” było pierwszą zajawką nowej konsoli. Wydarzenie zostało opóźnione przez globalną sytuację, ale może wkrótce otrzymamy konkretny zwiastun zapraszający na pokaz? Oby

Tidux jest ostatnio bardzo aktywny – informator wspomniał między innymi o nowych funkcjach PlayStation 5 i wypowiedział się na temat wykorzystywania pamięci RAM przez system PS5.

Źródło: Twitter: Tidux

Tagi: playstation 5 ps5 sony