Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 15:25
Drug Dealer Simulator ściana wszyscy
670V

Drug Dealer Simulator wciąż podbija Steam. Gracze chętnie sięgają po towar z Polski

Drug Dealer Simulator cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. Rodzime Movie Games S.A potwierdziło bardzo dobry wynik sprzedaży i studio chce podziękować zainteresowanym za dobre rozprowadzanie towaru.

O sukcesie Drug Dealer Simulator informowałem naszą społeczność już w zeszłym tygodniu, ale produkcja wciąż cieszy się dużą popularnością. Twórcy właśnie potwierdzili pozytywną wiadomość dotyczącą swojego towaru – gra Movie Games S.A. od tygodnia znajduje się w zakładkach „Wschodzące nowości” i „Bestsellery” na Steam. Tytuł przez większość tego czasu jest także widoczny wśród „Wyróżnionych i polecanych” gier.

Twórcy jednak nie przyszli tutaj chwalić się oznaczeniami, a poznaliśmy konkretny wynik Drug Dealer Simulator. W zaledwie trzy dni gracze kupili 55 tysięcy egzemplarzy produkcji. Biorąc pod uwagę aktualną cenę gry (61,19 zł), produkcja wygenerowała ponad 3,3 mln zł. Studio potwierdziło także dodatkowy szczegół: w szczytowym momencie ponad 6 tysięcy graczy jednocześnie zajmowało się rozprowadzaniem towaru w Drug Dealer Simulator.

Premiera Drug Dealer Simulator to dopiero początek i deweloperzy już zapewnili dwie aktualizacje poprawiające większe i mniejsze błędy, a teraz pracują nad kolejnymi łatkami. Zespół dba także o nową zawartość, która trafi do gry w najbliższych tygodniach.

Nie słyszeliście o tym tytule? Sprawdźcie zwiastun i szczegóły Drug Dealer Simulator,

Tagi: Drug Dealer Simulator movie games wynik wyniki sprzedaży