Iza Łęcka Iza Łęcka 23.04.2020 08:36
Wiedźmin x Cyberpunk art
2787V

Wiedźmin x Cyberpunk 2077 na klimatycznych grafikach. To połączenie zachwyca

Geralt miał już okazję odwiedzić kilka światów, choć nadal nie wiemy, czy wielki bohater będzie miał okazję pojawić się w nowej grze CD Projekt RED. Połączenie obu IP sprawdził artysta Rxart, którego prace robią ogromne wrażenie.

Wiedźmin zawędrował już do dwóch japońskich produkcji (SoulCalibur VI i Monster Hunter World) i to najpewniej nie koniec jego podróży. CD Projekt RED wciąż nie wspomina o nawet najmniejszym połączeniu uniwersum Andrzeja Sapkowskiego ze światem Mike'a Pondsmitha w postaci klimatycznego Easter Egga, ale jak za chwilę będziecie mogli się przekonać – to mogłoby być bardzo efektowne spotkanie.

Artysta Rxart postanowił zmierzyć się z zadaniem połączenia dwóch charakterystycznym uniwersum, a jego prace zachwycają. Zobaczycie tutaj Geralta korzystającego ze znaku Quen, Triss atakującą robotycznym ramieniem, a Yennefer korzystającą z bionicznej ręki.

Każdy z bohaterów przeszedł zmianę, a ich wygląd został wystylizowany zgodnie z klimatem świata Cyberpunka 2077 - trzeba przyznać, że nowe wydania prezentują się niezwykle imponująco. Łatwo można sobie wyobrazić, jak CD Projekt RED przenosi Geralta w kolejne środowisko, gdzie wiedźmin musiałby stawić czoła problemom w futurystycznych realiach – chociażby z gangiem Animals.

To może spin-off Wiedźmin 2077? Ciri już raz opowiadała o futurystycznym świecie. ;)

Wiedźmin x Cyberpunk art 1

Wiedźmin x Cyberpunk art 2

Wiedźmin x Cyberpunk art 3

Wiedźmin x Cyberpunk art 4

Wiedźmin x Cyberpunk art 5

Źródło: https://www.artstation.com/rxart

Tagi: wiedźmin wiedźmin 2077 Wiedźmin 3: Dziki Gon