Iza Łęcka Iza Łęcka 23.04.2020 07:02
PS4 God of War
4394V

Sony nie tylko naprawia PS4. Korporacja czasami dorzuca darmowe gry

Panująca trudna sytuacja na świecie sprawia, że firmy mają utrudniony kontakt z klientami. Sony jednak kontynuuje naprawy PlayStation 4. Jeżeli proces serwisowania trwa dłużej niż zwykle, korporacja próbuje nieco zrekompensować oczekiwanie. Z takim sympatycznym gestem spotkał się jeden z graczy.

W trosce o zapewnienie jakości usług, pomimo wymagającej sytuacji na rynku japońska korporacja próbuje reagować na potrzeby swoich klientów, nadal świadcząc usługi serwisowe. W swoim czasie Nintendo zapowiedziało, że nie będzie naprawiać Nintendo Switchów, jednak Sony podchodzi do tematu nieco inaczej, mimo że napotyka na trudności. Proces naprawy trwa dłużej, wymagając od użytkowników PlayStation sporo cierpliwości - na to jednak znajduje się rozwiązanie pod postacią gry dorzucanej do paczki.

Wspomnianą sytuację opisuje jeden z graczy, który wysłał swoją limitowaną wersję PS4 (z God of War) i musiał zmierzyć się z dłuższym oczekiwaniem na urządzenie. Przedłużający się termin jest jak najbardziej zrozumiały, gdyż w obliczu pandemii osoby pracujące nad konsolą muszą podjąć teraz nowe środki bezpieczeństwa.

Użytkownik otrzymał swoją konsolę z dodatkowym listem od The PlayStation Service Team. Osoby odpowiedzialne za serwis podziękowały za wsparcie marki PlayStation i dorzuciły darmową grę w formie MLB: The Show 20. Gest jest jak najbardziej wyjątkowy i wydaje się, że w obecnych czasach bardzo potrzebny.

Co ciekawe, sam gracz nie jest fanem marki, więc zdecydował się oddać grę za darmo, a kolejny użytkownik Reddita otrzymał paczkę z MLB: The Show 20. Sony, jak wiele światowych korporacji, stara się elastycznie reagować na problemy, również podejmując wysiłki w walce z epidemią - pamiętajcie, że gracze wciąż mogą pobrać darmowe gry na PS4. Tym samym wciąż jesteśmy zachęcani do pozostania w domach.

PS4 Naprawa darmowa gra

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/04/20/free-ps4-game-sony-repair/

Tagi: playstation 4 ps4 sony