Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 15:58
Gran Turismo Sport Toyota Toyota GR Supra RZ
1924V

Gran Turismo Sport otrzyma nową aktualizację. Twórcy zaprezentowali szczegóły łatki 1.57

Twórcy Gran Turismo Sport nie zapominają o sieciowym tytule, ale nie zamierzają zapewniać już wielkich aktualizacji do produkcji z PS4. Mimo to już jutro pobierzecie nowy samochód i ponownie zawartość będzie dostępna za darmo.

Gran Turismo Sport od premiery otrzymało wiele znaczących rozszerzeń, ale deweloperzy potwierdzili, że w następnych miesiącach nie możemy już liczyć na wielkie aktualizacje. Twórcy nieoficjalnie pracują już nad kontynuacją zmierzającą na PS5 i teraz cały zespół zajmuje się dopracowaniem gry.

Mimo „ważniejszych spraw”, zespół przypomina posiadaczom PlayStation 4 o Gran Turismo Sport i już jutro na serwerach zadebiutuje nowa aktualizacja. Łatka 1,57 zapewni jeden nowy samochód (Toyota GR Supra RZ ’20 (N300)) i będzie to spora przyjemność dla wielu fanów szybkich samochodów. Polyphony Digital zapewni najnowszy model Supry, która została zapowiedziana w 2019 roku podczas North American International Auto Show.

Samochód trafi do Gran Turismo Sport już jutro, więc przygotujcie się na pobieranie plików i wieczorne pokonywanie okrążeń. Prawdopodobnie właśnie w taki sposób będą wyglądać przyszłe aktualizacje, ale oczywiście trzeba to zrozumieć.

W wolnej chwili możecie sprawdzić epicki finał FIA GTC Nations Cup.

Toyota GR Supra RZ ’20 Gran Turismo Sport - 1

Toyota GR Supra RZ ’20 Gran Turismo Sport - 2

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/22/the-2020-toyota-gr-supra-rz-n300-joins-the-gran-turismo-sport-vehicle-roster-tomorrow/

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment