Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2020 13:08
Xbox One All Digital
4015V

Xbox One „zaskoczy” graczy. Microsoft wprowadza oczekiwaną funkcję

Nowa aktualizacja Xboksa One trafiła na serwery, a pierwsi gracze informują o pojawieniu się nowej funkcji. Microsoft spełnił prośby części sympatyków marki zapewniając opcję niespodzianki, która może czasami okazać się szczególnie użyteczna. 

Microsoft od premiery Xboksa One dba o nowe aktualizacje zapewniające kolejne funkcje. Wygląd menu konsoli podlega ciągłym modyfikacjom, a dostarczone nowości mają za zadanie uprzyjemnić doświadczenia graczy. Inżynierowie dążą również do spełniania próśb społeczności, a jedną z takich jest opcja „Zaskocz mnie!”.

"Zaskocz mnie!" to nowa opcja Microsoftu, dzięki której posiadacze Xboksów One mogą zagrać w losowo wybraną produkcję – system zaproponuje wybrany tytuł, który będzie odpowiadał preferencjom użytkownika.

„Dodaliśmy do Twoich gier nowy przycisk "Zaskocz mnie!". Gdy nie wiesz, w co masz dalej grać, przycisk "Zaskocz mnie!" sugeruje losową grę w twojej bibliotece, która odpowiada twoim kryteriom filtrowania.”

Microsoft zajął się także usprawnieniami w kwestii streamowania rozgrywki na Mixerze. Teraz gracze mogą widzieć emotki oraz odznaki abonentów na czacie, a wiadomości streamera zostaną zaakcentowane, by wyróżnić je z tłumu informacji pochodzących od widzów. Otrzymamy także możliwość szybkiej zmiany ustawień relacji.

Phil Spencer powinien właśnie szykować się do kolejnych prezentacji Xboksa Series X, a może nawet Xboksa Series S, jednak nawet w tak intensywnym czasie korporacja z Redmond znajduje czas na ulepszenia menu Xboksa One. Jeśli jesteście zainteresowani tematem nowej generacji, sprawdźcie specjalne logo przygotowane dla amerykańskiego next-gena.

Xbox One Zaskocz Mnie

Źródło: https://www.onmsft.com/news/xbox-one-april-2020-update-is-out-with-new-surprise-me-button-and-mixer-viewing-improvements

Tagi: Aktualizacja Microsoft Xbox Xbox One