Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 18:03
Agent z The Division 2
958V

The Division 2 do wypróbowania za darmo. Ubisoft zaprasza do gry

Ubisoft zaprasza kolejnych graczy do sprawdzenia The Division 2. Firma zadbała o „bezpłatną wersję testową”, dzięki której wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić sam początek opowieści. Poznajcie szczegóły specjalnej akcji.

Tom Clancy's The Division 2 trafił na rynek w ubiegłym roku i Ubisoft od premiery znacząco rozbudował grę. Firma systematycznie zachęca nowych graczy do biegania po Waszyngtonie i właśnie otrzymaliśmy kolejną opcję do sprawdzenia pozycji.

Francuski wydawca właśnie zapowiedział „bezpłatną rozgrywkę” w The Division 2. Podczas zabawy gracze mogą rozwinąć postać do ósmego poziomu i przez maksymalnie osiem godzin bujać się po mieście. Jeśli po tym czasie zdecydujecie się zainwestować w pełną wersję, to zachowacie swój postęp.

To nie koniec pozytywnych informacji, Ubisoft zapowiedział także ciekawe połączenie dwóch pozycji. Od 22 kwietnia możecie otrzymać zestaw Eli z The Division 2 dla Rainbow Six Siege – wystarczy włączyć pełną wersję lub wersję testową.

Zestaw ten zawiera uniform i osprzęt głowy agentki z The Division, ozdobę - zegarek Division oraz skórkę uzbrojenia Division dla Scorpiona EVO 3 A1. Gracze w Division 2 otrzymają improwizowaną skórkę broni jako nagrodę dla swojej postaci.

Bezpłatna wersja jest dostępna w Uplay oraz na PlayStation Store, Xbox Games Store lub Epic Games Store. Gracze mogą także skorzystać z darmowego Monopoly Plus.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive