Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 20:46
Anthem promocja
2681V

Gry na PS4, Xboksa One i PC w nocnej promocji. Anthem już za 29 zł

Wielka produkcja BioWare nie osiągnęła gigantycznego sukcesu i jest już dostępna za zaledwie 29 zł. To tylko jedna z produkcji oferowanych w nocnej promocji, która może zainteresować wielu graczy. Poznajcie ofertę RTV Euro AGD.

BioWare walczy o uratowanie Anthem i według doniesień zespół chcą zapewnić „Anthem 2.0”. Twórcy zamierzają przebudować w zasadzie całą grę, ale klienci „podstawki” mogą liczyć na pobranie nowości za darmo. Taką wizję przedstawił Jason Schreier, który jednak podkreślił, że wiele w temacie dystrybucji może się jeszcze zmienić. Mimo wszystko za 29 zł? Na pewno warto sprawdzić.

W nocnej promocji znajdziecie jeszcze świetny Darksiders Genesis (zapraszam na moje wrażenia) czy też genialny Ori and the Will of the Wisps (przeczytajcie moją recenzję). Przy obu tytułach spędziłem sporo czasu, a Daksiders ogrywam ostatnio nawet na drugiej platformie – oby tylko THQ Nordic zdecydowało się na kontynuowanie serii. Nadal możecie także sięgnąć po bardzo dobrą ofertę na Monster Hunter World.

Nocna promocja w RTV Euro AGD

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/gamingowa-nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-20-04-promocje-na-gry-konsole-i-sprzet-dla-graczy/

Tagi: pc promocja promocja na gry ps4 xbox one