Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 19:31
Monster Hunter World Capcom
1171V

Monster Hunter World w promocji za 39 zł

Jedna z najlepszych gier Capcomu ostatnich lat jest dostępna w wyjątkowo niskiej cenie. Gracze mogą sięgnąć po Monster Hunter World już za zaledwie 39 zł i jest to okazja, obok której lepiej nie przejść obojętnie. Taka cena powinna zainteresować wielu graczy.

Capcom zajmuje się produkcją takich serii jak Resident Evil, Street Fighter, Mega Man oraz Devil May Cry, ale to właśnie Monster Hunter World okazał się największym sukcesem studia. Japoński producent już kilkukrotnie potwierdził kapitalne wyniki sprzedaży gry, a ostatnie promocje na pewno wyśrubują wynik i sprawią, że na serwerach produkcji pojawią się kolejni łowcy.

Dzisiaj możecie sięgnąć po Monster Hunter World za zaledwie 39 zł. Oferta jest limitowana, więc lepiej nie odkładajcie zakupów na później – do promocji trafiło dosłownie 40 sztuk. Jest to wersja na Xboksa One, więc część graczy mogło zapoznać się z tytułem za pomocą Xbox Game Pass, ale wciąż uważam, że akurat ten tytuł warto posiadać na swojej półce.

Monster Hunter World zadebiutował w styczniu 2018 roku i pozycja oferuje główny wątek na około 50 godzin. Jeśli jednak chcecie wycisnąć z pozycji wszystkie soki, to spędzicie przy konsoli nawet 350 godzin. Po zakończeniu historii i wymaksowaniu pozycji, warto zainteresować się wielkim dodatkiem Monster Hunter World Iceborne.

 

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/monster-hunter-world-na-xbox-one-za-39-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: Capcom Monster Hunter World