Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 18:58
Each Sale I Drink a Glass of Water
2837V

Steam doczekało się „najdziwniejszego eksperymentu”. Twórca będzie pił wodę za każdą sprzedaną grę

Na Steam można sprzedać dosłownie wszystko? Bmc Studio rozpoczyna eksperyment i twórca będzie wypijał jedną szklankę wody za sprzedaż jednego egzemplarza swojej „gry”. Problemem jednak jest fakt, że samo picie jest tutaj największą atrakcją.

Na Steam pojawiła się produkcja zatytułowana „Each Sale I Drink a Glass of Water”, ale trudno tak naprawdę mówić o pełnoprawnej produkcji. Jak podaje sam pomysłodawca jest to „najdziwniejsza gra/eksperyment” dostępny na Steam.

Twórca zaprasza graczy na Wczesny Dostęp, który rozpocznie się 1 maja. Od tego dnia deweloper będzie pił szklankę wody za każdym razem, gdy ktoś kupi jego produkcję. Następnie autor nagra siebie podczas wykonywania tej ekstremalnej czynności i całość wrzuci do Sieci. Jego projekt będzie trwał rok i klipy będą pojawiać się w każdy piątek.

Jak widać na Steam można sprzedawać nawet picie wody, a znając życie pewnie znajdą się chętni, którzy zdecydują się przeznaczyć swoje pieniądze na tak abstrakcyjne wyzwanie(?). Valve nadal nie wprowadza sensownej weryfikacji produkcji, więc jak widać nawet takie propozycje mogą pojawiać się na platformie.

Na szczęście na Steam pojawiają się także ciekawsze gry – Drug Dealer Simulator okazał się dużym sukcesem, a Fallout 76 zmierzył się z bombardowaniem.

Each Sale I Drink a Glass of Water

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1291190/Each_Sale_I_Drink_a_Glass_of_Water/

Tagi: bmc studio Each Sale I Drink a Glass of Water steam woda