Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 22:36
God of War Kratos Głowa
1800V

God of War: Lore and Legends wprowadzi graczy w God of War 2? Twórcy prezentują popiersie za 3300 zł

Twórcy God of War świętują drugą rocznicę premiery najnowszej przygody Kratosa. Studio opublikowało krótką wiadomość, która zawiera dwie ważne informacje. Gracze mogą liczyć na wydanie God of War: Lore and Legends oraz najwięksi fani postawią w swoich domach wielkie popiersie protagonisty.

God of War (2018) zadebiutował na rynku 20 kwietnia 2018 roku. Był to ważny dzień dla wielu fanów marki PlayStation, ponieważ na najnowszą konsolę Sony powrócił Bóg Wojny. Kratos trafił do zupełnie nowego świata, w którym przedstawi nam jeszcze przynajmniej jedną historię, ale zanim oficjalnie usłyszymy o God of War 2 lub God of War 5 (w zależności od przyjętej numeracji), możemy zapoznać się z nowinkami.

Deweloperzy właśnie zapowiedzieli God of War: Lore and Legends. Jest to specjalny dziennik Atreusa, który przedstawi opowieści z uniwersum. Twórcy pracują z Dark Horse, by zapewnić książkę w grubej oprawie i zadbać o rozszerzony lore, szczegółowy bestiariusz, opisy postaci oraz wiele więcej. Zapiski będą dostępne dopiero w pierwszej połowie września, więc nie będę raczej specjalnie zaskoczony, gdy autorzy zadbają o kilka Easter Eggów przygotowujących graczy na zapowiedź God of War 2.

Drugą niespodzianką jest popiersie Kratosa – rzeźba prawdziwych rozmiarów będzie dostępna za 799,99 dolarów (około 3300 zł) i trafi wyłącznie do 500 zagorzałych fanów serii.

Sprawdźcie także ciekawy wyczyn, na którym jeden z graczy pokonał najtrudniejszą Walkirię za pomocą Kratosa na pierwszym poziomie doświadczenia.

Kratos God of War Głowa

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/20/celebrating-god-of-wars-second-anniversary/

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment