Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 18:10
PSN PS4 Nowe gry PlayStation 4
4443V

Aktualizacja PSN. Sony zaprasza graczy na kolejną ekskluzywną grę na PS4

Na blogu Sony opublikowano listę nowych produkcji zmierzających na PS4. Japoński producent oferuje kolejną grę, która zadebiutuje wyłącznie na jednej konsoli. Predator: Hunting Grounds to zdecydowanie największy tytuł z tego tygodnia, który zmierza tylko na PlayStation 4 i PC.

W 2020 roku nie brakuje świetnych gier zmierzających na PS4, które pozwalają graczom wyczekiwać w spokoju na premierę PS5. Sony zadbało także o serię tytułów na wyłączność i choć nie wszystkie są dostępne tylko na sprzęcie japońskiego producenta (tak jak The Last of Us 2), to nawet wśród „konsolowych wyłączności” można znaleźć kilka ciekawych propozycji.

Jedną z takich produkcji jest Predator: Hunting Grounds i tytuł rozwijany przez Illfonic jest mocno promowany przez Sony. Firma nawet w swoich materiałach wspominała o rozgrywce cross-platformowej (PS4 + PC) i zaprosiła graczy na testy. Opinie o pozycji są zróżnicowane, ale sympatycy sieciowego PVP z asymetrycznymi pojedynkami powinni zacierać rączki.

Na zestawieniu brakuje wielkich hitów AAA, ale na takie pozycje przyjdzie jeszcze czas. W końcu Sony przygotowuje się jeszcze do kilku dużych premier.

Nowe gry na PS4

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/20/these-are-your-playstation-store-releases-this-week-4/

Tagi: aktualizacja Illfonic playstation 4 Predator: Hunting Grounds ps4 sony Sony Interactive Entertainment