Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 16:41
Hollywood Netflix
1563V

Hollywood na Netflix. Zwiastun prezentuje produkcję przepełnioną gwiazdami

Netflix właśnie zaprezentował „Hollywood”, czyli najnowszą opowieść przygotowaną przez platformę na przyszły miesiąc. Widzowie zobaczą kulisy złotej ery amerykańskiego kina, podczas której panowały uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności.

„Hollywood” będzie dostępny na platformie Netflix od 1 maja. Widzowie mogą liczyć na mini-serię, która została osadzona tuż po zakończeniu II wojny światowej. Młodzi aktorzy będą walczyć o sławę w powojennym Hollywood – amerykańska fabryka snów była w tamtym czasie przeładowana licznymi uprzedzeniami:

„Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności.”

W serialu wystąpi szereg znanych twarzy – wśród aktorów można wyróżnić Darrena Crissa („Glee”), Davida Corensweta („House of Cards”), Laurę Harrier („Spider-Man: Homecoming”), Samarę Weaving („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”), Dylana McDermotta („American Horror Story”), Holland Taylor („Monk”), Patti LuPonę („Penny Dreadful”) czy też Jima Parsonsa („The Big Bang Theory”).

 Za serial odpowiadają Ryan Murphy („American Horror Story”) oraz Ian Brennan („Glee”). Jak widać Netflix zebrał kilka znanych twarzy, które przewijały się w ostatnich latach w dużych produkcjach i chce za ich pomocą przygotować historię ważnego momentu w Hollywood.

Jesteście zainteresowani tematem seriali i filmów? Sprawdźcie najlepsze produkcje o napadach, najlepsze thrillery z HBO GO lub genialne historie, które zabiła pogoń za kolejnymi sezonami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hollywood mini-serial netflix serial