Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.04.2020 16:03
Venom
9502V

Venom. Scena walki bez efektów CGI wygląda komicznie

Tom Hardy, główny aktor w produkcji Venom, udostępnił komiczny materiał, w którym przedstawia zacięty pojedynek bez efektów CGI.

Venom okazał się być strzałem w dziesiątkę wykonanym przez Sony, japońską korporację. Film osiągnął kapitalne wyniki finansowe i był najowocniejszą premierą w październiku 2018 roku. Po takim sukcesie oczywiste było, że kontynuacja mrocznych przygód tytułowego bohatera ruszy najszybciej jak to możliwe - prace na planie produkcji Venom 2 rozpoczęły się pod koniec poprzedniego roku.

Tom Hardy, odtwórca głównej roli w Venomie, udostępnił za pomocą Instagrama komiczny filmik, który przedstawia "krwawą batalię" pomiędzy nim a jego wrogiem. Przedstawia on scenę bez widocznych efektów CGI, czyli specjalnych elementów tworzonych wyłącznie za pomocą komputera. 

Tom Hardy i Riz Ahmed musieli poradzić sobie z odwzorowaniem danego fragmentu filmu za pomocą wyobraźni - trzeba przyznać, że zadanie odrobili na piątkę z plusem. Materiał udostępniony przez brytyjskiego aktora możecie obejrzeć poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not remotely awkward BTS snippet recorded by Kelly Marcel Venom 1 physical theatre 101 -

Post udostępniony przez Tom Hardy (@tomhardy)

Źródło: comicbookmovie.com

Tagi: Sony Interactive Entertainment Tom Hardy venom