Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.04.2020 15:02
Forager 600K
707V

Forager stało się wielkim sukcesem - sprzedano już 600 tysięcy kopii!

Niezależne Forager, które zostało stworzone przez zaledwie jedną osobę, osiągnęło niesamowity sukces rozchodząc się w nakładzie przekraczającym wszelkie oczekiwania!

Dla niezależnego dewelopera, samodzielnie pracującego nad "dziełem swojego życia", każda sprzedana kopia gry jest wielkim sukcesem, powodem do świętowania, ale także i do niepokoju.

Gdy powierzy się całe swoje życie jednej produkcji przy której spędziło się z 2-3 lata, tak jak zrobił to HopFrog przy Foragerze, jednymi z najważniejszych pytań jakie sobie możesz zadawać, jest to "czy zdołam przeżyć za zarobione pieniądze?". 

Takiej osobie naprawdę do szczęścia nie trzeba wiele - kilkanaście, może kilkadziesiąt, tysięcy sprzedanych kopii załatwia sprawę na kilka kolejnych lat. Twórca Foragera zdołał jednak zyskać aż 600 tysięcy fanów swojej produkcji, co możemy śmiało uznać za sukces wręcz wybitny i dla samego Mariano oszałamiający.

Dzięki wsparciu ekipy Humble Bundle deweloper zdołał dotrzeć do szerszej publiczności, wydać swoje dzieło na konsolach, a już niebawem Forager doczeka się kilku drobnych aktualizacji i wersji na Xboksa One!

Źródło: https://www.dualshockers.com/forager-600k-copies-sold/

Tagi: Forager HopFrog humble bundle