Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.04.2020 10:15
Resident Evil Resistance z Jill
842V

Resident Evil Resistance. Do gry dołącza Jill Valentine, a twórcy ujawniają majową niespodziankę

Do ciekawego projektu multiplayer ze świata Resident Evil dołączyła właśnie główna bohatera z trzeciej odsłony serii. Twórcy mają duże plany odnośnie do kolejnych postaci. 

Resident Evil: Resistance to przygotowywany od zeszłego roku, ciekawy projekt, nad którym czuwa firma Capcom. Gra stanowi sieciowy spin-off głównej serii Resident Evil, a za jaj stworzenie odpowiada ekipa ze studia NeoBards Entertainment. Przyjęcie gry było raczej chłodne, ale twórcy dalej zamierzają ją rozwijać.

Już dwa tygodnie temu Capcom poinformował, że w grze pojawi się Jill Valentine, którą wszyscy fani doskonale znają z Resident Evil 3 (2020). Wczoraj oficjalnie dołączyła ona do gry, a twórcy postanowili ujawnić nam, kto pojawi się w wieloosobowej pozycji w maju. 

Kolejnym, który dołączy, będzie Nicholai Ginovaef- jeden z antagonistów, którzy wystąpili we wspomnianej akapit wyżej, trzeciej odsłonie serii. "Srebrny Wilk" jest weteranem Armii Sowieckiej, który po skończonej służbie dołączył do grupy paramilitarnej w UBCS. 

Wygląda więc na to, że pojawi się kolejna doskonale znana fanom postać. Twórcy od początku obrzucają nas konkretnymi smaczkami, więc warto czekać na to, co przyszykowali na czerwiec oraz lipiec!

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-resistance-adds-jill-valentine-nicholai-comes-as-mastermind-in-may

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Resident Evil: Resistance