Apple sprzedaje zestaw kółek do Maca Pro za astronomiczną kwotę. Korporacja przechodzi samą siebie

Technologie
9543V
Apple sprzedaje zestaw kółek do Maca Pro za astronomiczną kwotę. Korporacja przechodzi samą siebie
Iza Łęcka | 18.04.2020, 03:04

Apple jednego dnia prezentuje interesującego wielu klientów iPhone'a SE, który pobudza rynek i może okazać się sprzedażowym hitem, dzięki fantastycznemu procesorowi, by następnego zaprosić do kupowanie metalowych kółek i nóżek w zaskakującej cenie. Sprawdźcie szczegóły nieprawdopodobnej oferty.

Apple wczoraj zapowiedziało nowego iPhone'a SE. Smartfon może i nie zachwyca wyglądem ze względu na dość szeroką ramkę, ale mocny procesor może być skutecznym wabikiem na wielu klientów pragnących dokonania zakupu nowego urządzenia. Ten sam chip został wykorzystany w ubiegłorocznej serii (iPhone 11).

Korporacja odświeżyła również ofertę swojego sklepu dodając chociażby zestaw kółek do Maca Pro oraz pakiet czterech metalowych nóżek do tego samego sprzętu. Ceny mogą zaskoczyć nawet największych fanów marki, gdyż klienci za to zamówienie muszą zapłacić kolejno 3499 zł lub 1499 zł – jeśli kółka dołączycie do złożonego zamówienia za Maca Pro, zapłacicie „tylko” 2000 zł. Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie, podobnie jak w przypadku ubiegłorocznego Maca Pro, który mógł kosztować nawet 252 398 zł.

Za 3499 zł kupicie PS4, Xboksa One, Nintendo Switcha lub sięgniecie po właśnie zapowiedzianego iPhone'a SE. Nie znamy jeszcze ceny PS5 i Xboksa Series X, ale możemy przyjąć, że next-geny będą dostępne w cenie analogicznej do zestawu kółek.

Mac Pro Kółka i Nóżki

Źródło: https://imagazine.pl/2020/04/16/mozecie-juz-zamowic-komplety-kolek-oraz-nozek-do-maca-pro/

Komentarze (157)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych