Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2020 16:51
Netflix programy
1165V

Netflix tłumaczy nowości na materiale. Firma pokazuje wszystkie szczegóły kontroli rodzicielskiej

Netflix postanowił opowiedzieć użytkownikom o jednej z nowych funkcji, która od dawna znajdowała się na liście życzeń klientów. Firma wprowadziła rozbudowaną kontrolę rodzicielską i teraz nowości zostały zaprezentowane na materiale wideo.

Netflix wprowadził rozbudowaną kontrolę rodzicielską, a teraz firma postanowiła opowiedzieć o nowościach. Już wcześniej otrzymaliśmy szczegóły w postaci tekstu, a teraz możemy zapoznać się ze szczegółowym materiałem wideo.

Platforma nie tylko wprowadza nowości pokroju „The Eddy” oraz dba o przedstawienie ciekawostek z takich hitów jak „Dom z papieru”, ale dodatkowo widzowie mogą od czasu do czasu zapoznać się z nowymi opcjami. W przypadku kontroli rodzicielskiej możemy zablokować na danym koncie niektóre produkcje lub po prostu ustawić hasło na profil dla dorosłych.

Nie są to duże zmiany, ale od dawna pojawiały się sygnały klientów, którzy potrzebowali niektórych opcji. Trzeba przyznać, że korporacja powinna już wcześniej zadbać o takie szczegóły, ale dobrze, że w końcu prośby społeczności zostały wysłuchane.

 

Tagi: netflix netflix nowe funkcje netflix polska nowe funkcje