Przemysław Małecki Przemysław Małecki 16.03.2012 14:28
Zagraj z Messim
447V

Zagraj z Messim

EA SPORTS zaprasza wszystkich fanów piłki ulicznej do gry w FIFA Street. Gra dzisiaj trafiła do sprzedaży w Ameryce Północnej i do końca tygodnia jej sprzedaż rozpocznie się również w całej Europie.  

xxxxx

 

FIFA Street jest pierwszą grą piłkarską, która w tak realistyczny sposób oddaje styl w jakim grają gracze na całym świecie. Otrzymała nagrodę redakcji Official Xbox Magazine z oceną 9/10, a PlayStation: The Official Magazine opisuję ją jako „pełną akcji, to nowa jakość, wspaniała rozrywka”. 
 
Gra wywołała spore poruszenie w sieciach społecznościowych, a duże zainteresowanie realistyczną grą w piłkę uliczną przełożyło się na bliskie pobicia rekordu wyniki. Ponad 2.1 miliona graczy pobrało wersję demo przez ostatnie dwa tygodnie, co stawia grę FIFA Street na drugiej pozycji w ilości pobrań wersji demo — tuż za grą FIFA 12— dla gier wydanych przez EA SPORTS w zeszłym roku*. 
 
Grę stworzył wielokrotnie nagradzany zespół EA SPORTS FIFA i bazuje ona na najlepszych mechanizmach rewolucyjnego silnika gry FIFA. FIFA Street oferuje cały arsenał zwodów i trików charakterystycznych dla stylu piłki ulicznej, które sprawiają, że pojedynki jeden na jeden są pełne pasji. Tryb World Tour, który pozwala zbudować własny zespół złożony z  przyjaciół i rywalizować w sieci z drużynami złożonymi z innych graczy w FIFA Street. Gracze mogą udostępniać i porównywać swoje osiągnięcia w systemie Sieci Ulicznej, rozpowszechniać i przeglądać filmy z gry, np. „Bramki Tygodnia” i powiadamiać znajomych o osiągnięciu wyższego poziomu w grze.
 
Gra FIFA Street dostępna jest w polskich sklepach od dziś, 15 marca, w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł otrzymał klasyfikację wiekową PEGI 3+. Więcej informacji: http://www.ea.co(...)a-street
 

Tagi: