Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 16:01
Bohaterowie The Dark Pictures Anthology: Little Hope
1124V

The Dark Pictures Anthology: Little Hope niczym Silent Hill? Pełny zwiastun nowej gry twórców Until Dawn

Supermassive Games odkrywa karty dotyczące kolejnej gry z antologii The Dark Pictures. Produkcja z podtytułem „Little Hope” trafi na rynek już wkrótce i właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun zapowiadający grę.

Już końcówka The Dark Pictures Anthology: Man of Medan zapowiedziała nową produkcję, więc mogliśmy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości Supermassive Games przedstawi graczom kolejną produkcję z przerażającym wątkiem głównym. Deweloperzy nie trzymają nas dłużej w niepewności i pokazują światu The Dark Pictures Anthology: Little Hope.

Założenia The Dark Pictures Anthology: Little Hope nie będą znacząco różnić się od poprzednich gier Supermassive Games – deweloperzy ponownie stawiają na mocne wybory, które w istotny sposób wpłyną na wydarzenia i kolejny raz każdy z bohaterów będzie mógł skończyć swój marny żywot przed zakończeniem głównego wątku. Deweloperzy już po premierze Until Dawn zapowiedzieli, że chcą wykorzystać schemat zaproponowany w tytule dostępnym wyłącznie na PS4 i za jego pomocą zbudować całą antologię.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope na pierwszym zwiastunie wygląda odrobinę niczym... Silent Hill? Grupa bohaterów trafi do tajemniczego miasteczka, sporo w tym wszystkim mgły oraz oczywiście deweloperzy nie zapomnieli o dużej tajemnicy. Będzie coś z tego?

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Supermassive Game:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bandai namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope