Iza Łęcka Iza Łęcka 14.04.2020 09:43
Farpoint w promocji psvr bohaterowie
904V

Gry na PS VR w promocji. Dobre produkcje w lepszej cenie

Na PSVR nie brakuje ciekawych gier, które obecnie są dostępne w nowej promocji. W ofercie znalazły się produkcje stworzone specjalnie dla gogli wirtualnej rzeczywistości Sony, a wśród nich tytuły stworzone na zamówienie japońskiego producenta.

PSVR oferuje wiele ciekawych tytułów stworzonych specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Nie wszystkie gry mogą poszczycić się najwyższą jakością, jednak w swoim czasie między innymi Firewall Zero Hour, Farpoint oraz RIGS Mechanized Combat League cieszyły się uznaniem wielu dziennikarzy oraz graczy.

Teraz wymienione tytuły (i znacznie więcej!) znajdziecie w nowej promocji, która powinna zainteresować entuzjastów VR, którzy jednak nie chcieli wydawać około 200 zł za propozycje przeznaczone dla PlayStation VR. To także znakomity moment na rozszerzenie swojej kolekcji i dorzucenie kilku pudełek.

Ofertę przygotował Media Markt, który nadal nie może zaprosić graczy do swoich sklepów, dlatego też systematycznie zachęca klientów do zakupów poprzez przeróżne obniżki.

Gry na PSVR w promocji

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-na-playstation-vr-przecenione-w-media-markt-14-04/

Tagi: gry w promocji ps4 psvr sony