Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 17:44
Sekiro: Shadows Die Twice
640V

Sekiro: Shadows Die Twice. Trwają prace nad modem multiplayer. Udostępniono kilka zajawek

Modder kryjący się pod pseudonimem LukeYui opracowuje mod, który umożliwi graczom rozgrywkę wieloosobową w docenionej grze Sekiro: Shadows Die Twice.

Sekiro: Shadows Die Twice to bardzo wymagająca produkcja ze świetnie zaprojektowanym systemem walki. Wiele graczy chciało spróbować swoich sił w starciu z realnymi przeciwnikami i najwidoczniej już niebawem zostanie oddana im taka możliwość. Wszystko to dzięki modderowi kryjącemu się pod pseudonimem LukeYui, który pracuje nad modyfikacją umożliwiającą zabawę w trybie Player vs. Player.

Programista testuje obecnie synchronizację pocisków, przedmiotów, efektów oraz animacje postaci, tak, aby działały one poprawnie i nie miały opóźnień, co jest bardzo ważne w starciach PVP. Mężczyźnie zależy na stworzeniu moda, który nie wywoła krytycznych problemów u użytkowników posiadających Sekiro: Shadows Die Twice.

W chwili obecnej nie wiadomo kiedy rzeczony mod trafi w ręce graczy. Jeśli jesteście ciekawi w jakim stanie jest obecnie tryb wieloosobowy w owej grze, zerknijcie na poniższe materiały.

Warto zajrzeć na:

Źródło: wccftech.com

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice