Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 19:15
for honor
436V

For Honor. Nowa zawartość opóźniona przez koronawirusa - Ubisoft ma także dobre wieści dla fanów

Ubisoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o przełożeniu premiery zawartości drugiego sezonu czwartego roku dla For Honor.

Ubisoft nie ma dobrych informacji dla graczy walczących o przetrwanie w For Honor. Francuska firma poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych, że wyczekiwany drugi sezon czwartego roku w rzeczonej produkcji został opóźniony przez siejącego ogromne spustoszenie koronawirusa. Według najnowszych informacji, "Year 4 Season 2" zadebiutuje 11 czerwca bieżącego roku, czyli lekko ponad dwa tygodnie przed premierą Ghost of Tsushimy - dla wielu graczy może to być porządna rozgrzewka przed ostrą sieczkarnią, która szykuje się pod koniec czerwca dla posiadaczy PlayStation 4.

Ubisoft zapowiedział także, że słucha próśb fanów i pracuje nad planem dotyczącym przywrócenia ulubionych zajęć w For Honor. Możemy więc spodziewać się w najbliższym czasie nowych wydarzeń, które zachęcą do pozostania w domach. Dla przypomnienia - For Honor zadebiutował 14 lutego 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wyżej wymieniona gra miała problemy z połączeniem sieciowym i irytującymi błędami, ale nie przeszkodziło to ponad 15 milionom graczy, którzy w półtora roku od premiery mieli z nią styczność - trzeba jednak zaznaczyć, że w międzyczasie grę udostępniono za darmo.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: For Honor ubisoft Ubisoft Montreal