Iza Łęcka Iza Łęcka 10.04.2020 10:17
Avengers Koniec gry Thanos
2100V

Avengers: Koniec gry z alternatywną sceną. Śmierć głównej postaci mogła wyglądać dramatycznie [Spoiler]

Twórcy „Avengers: Koniec gry” opracowali sporo alternatywnych scen, tymczasem dopiero teraz zaprezentowano nową wersję jednego z najważniejszych wydarzeń dla całego filmu i przyszłości MCU. Jedna z postaci mogła zginąć w nieco innych okolicznościach. Uwaga na spoiler!

Podniosłe wydarzenia z „Avengers: Koniec gry” wpłynęły na cały Marvel Cinematic Universe. Twórcy pożegnali kilku głównych bohaterów, a część przedstawionych scen wywołała mieszane uczucia wśród największych fanów serii. Bracia Russo już kilkukrotnie nie szczędzili prezentacji alternatywnych wydarzeń, jednak pierwszy raz możemy przyjrzeć się śmierci jednej z głównych postaci.

Uwaga na spoiler! Nie chcę wspominać o kogo dokładnie chodzi, bo choć film zadebiutował w ubiegłym roku, to jednak nadal część naszych czytelników mogła go nie zobaczyć. Nie określam nawet płci postaci, by przez przypadek nie zdradzić Wam niepotrzebnej informacji, która mogłaby popsuć wrażenia z seansu filmowego.

Ujawniona scena jest bardzo efektowna i pełna akcji – w kinie zobaczyliśmy łagodniejsze wydanie, które skupiło się na samych Avengersach, nie wdrażając w wydarzenia przeciwników. Bracia Russo zdecydowali się na delikatniejsze przedstawienie tego ważnego ujęcia, które pasuje do wydarzeń i podkreśla złożoną relację bohaterów. 

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2494234/watch-black-widows-brutal-alternate-death-scene-from-avengers-endgame

Tagi: Avengers Avengers: Endgame avengers: koniec gry Marvel Cinematic Universe MCU