Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 20:19
Xbox Game Studios logo i zespoły
1102V

Xbox Series X i Xbox One otrzymają kilka dużych produkcji. Informator wspomniał o planach Xbox Game Studios

Microsoft na przestrzeni lat znacząco rozwinął Xbox Game Studios kupując nowe zespoły i zakładając kolejne. Twórcy pracują nad kilkoma tajnymi produkcjami, o których wypowiedział się jeden z informatorów – Shinobi602 wspomniał między innymi o rebootach.

Na przestrzeni lat Xbox Game Studios zostało znacząco rozbudowane i choć ostatnio Microsoft nie przejmuje nowych zespołów, to jednak firma cały czas inwestuje w studia, które tworzą nowe oddziały i mogą rozwijać kolejne gry. Tak naprawdę nie wiemy, nad jakimi tytułami pracują wewnętrzne ekipy Phila Spencera, ale sporą ciekawostką rzucił Shinobi602.

Znany informator został zapytany o plany Xbox Game Studios i jego zdaniem nadchodzą: „wspaniałe światy fantasy, rebooty, wielkie science-fiction”. Gracze dość łatwo połączyli słowa z poszczególnymi tytułami, ponieważ już wcześniej pojawiły się przecieki na temat kilku projektów.

Drugi zespół Playground Games ma pracować nad pełnym odświeżeniem Fable (pasuje „świat fantasy” i „reboot”), The Initiative zajęło się podobno nowym Perfect Dark („reboot”), a w ostatnich dniach Phil Spencer potwierdził, że chciałby zobaczyć nowy MechAssault („science-fiction”). Są to wyłącznie przypuszczenia, ale akurat Shinobi602 od dawna nie zawodzi i jego przepowiednie są publikowane tylko w momencie, gdy informator ma konkrety, którymi może się podzielić. Shinobi602 dodał również, że wśród jego informacji nie znajdują się szczegóły dotyczące nowego The Outer Worlds.

Prawda jest prosta – cokolwiek to będzie, fani Microsoftu mogą zacierać rączki, ponieważ Xbox Game Studios posiada kilka świetnych zespołów, które od dawna pracują nad tajnymi projektami.

Shiniobi plotki Xbox Game Studios

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-game-studios-building-reboots-gorgeous-fantasy-worlds-and-big-sci-fi-future-xbox-titles-says

Tagi: Xbox Game Studios Xbox One xbox series x