Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 15:31
uplay plus gry
726V

Uplay+ z rabatem 50%. Promocja na usługę Ubisoftu

Ubisoft w ubiegłym roku zaprosił graczy do swojej usługi Uplay+. W następnych miesiącach niezbyt często słyszeliśmy o propozycji, ale producent wciąż wrzuca do propozycji swoje gry. Teraz dzięki nowej promocji możecie otrzymać dostęp do oferty z 50% rabatem.

Uplay+ nie jest specjalnie szeroko prezentowany, ale usługa wciąż działa. Dzięki ofercie otrzymacie dostęp do ponad 100 produkcji na PC – w tym zapoznacie się ze wszystkimi najważniejszymi grami wydawcy. Ubisoft oferuje dostęp do wersji premium, więc w ramach abonamentu sprawdzicie także wszystkie rozszerzenia.

Usługa Ubisoftu może cieszyć się szczególną popularnością pod koniec roku, gdy wydawca zapewni kilka swoich dużych premier, ale nawet teraz w ofercie znajdziecie między innymi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, Assassin’s Creed Odyssey Ultimate Edition, The Division 2 oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. 

Teraz Uplay+ jest dostępny w nowej promocji – pierwszy miesiąc dostępu do usługi kosztuje zaledwie 29,95 zł i jest to dobra okazja do nadrobienia kilka gier korporacji. Musicie jednak pamiętać, że kolejny miesiąc to już stara cena i jeśli nie zrezygnujecie z Uplay+, to z konta pobierze tym razem już 59,90 zł.

Sprawdźcie kolejne promocje:

Źródło: cchttps://lowcygier.pl/subskrypcje/abonament-uplay-o-50-taniej-pierwszy-miesiac-za-2995-zl/

Tagi: promocja uplay uplay plus uplay+