Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 13:56
Borderlands 3 Borderlands Science pomoc naukowcom
843V

Borderlands 3 pomoże naukowcom. Twórcy zaprezentowali zręcznościową grę Borderlands Science

Twórcy Borderlands 3 zapowiedzieli zaskakujący projekt, który został przygotowany we współpracy z naukowcami. Za sprawą Borderlands Science gracze pomogą badaczom w pracy i mogą zgarnąć kilka gratisów w grze.

W Borderlands 3 zostanie udostępniona gra zręcznościowa zatytułowana Borderlands Science. Projekt został przygotowany przez deweloperów z Gearbox Software, którzy skorzystali z pomocy McGill University, Massively Multiplayer Online Science i The Microsetta Initiative. Naukowcy za sprawą produkcji otrzymają niezbędne dane do badań.

Borderlands Science jest tak naprawdę prostym tytułem zręcznościowym, w którym gracze będą łączyć ze sobą mikroby – jest to prosta pozycja logiczna jakich wiele. Sytuacja jednak zmienia się w momencie, gdy przedstawione dane pomogą naukowcom, ponieważ przygotowany system przedstawi niezbędne dane. Badacze nie mogą do tego wykorzystywać algorytmu i komputerów, ponieważ system tworzy małe błędy, które wpływają na ostateczną analizę.

Gracze zainteresowani Borderlands Science otrzymają unikalne głowy dla swoich łowców oraz zgarną czasowe boostery, które wpłyną na ich rozgrywkę w głównym Borderlands 3. Twórcy poprawią statystyki oraz pozwolą zdobyć więcej doświadczenia.

Jest to na pewno ciekawa inicjatywa, która pokazuje, że gracze kolejny raz mogą pomóc i dzięki prostej zabawie zgarną nie tylko przedmioty do gry, ale ułatwią pracę naukowców.

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Borderlands:

Źródło: Informacja prasowa Cenega

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software